Covid 19


OČKOVÁNÍ Co 19

Důrazně  doporučujeme všem našim pacientům bez rozdílu věku (s respektováním momentálních kontraindikací)

Pacienti se zájmem o očkování si mohou rezervovat termín vakcinace v očkovacích centrech. Seznam očkovacích míst a registrační formulář k vakcinaci najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví zde.

Certifikáty o provedeném očkování  či testu najdete na ocko.uzis.cz


PŘÍZNAKY Co 19

Jakékoliv příznaky onemocnění horních a dolních dýchacích cest (kašel, rýma, bolest v krku, teplota...) mohou být příznakem onemocnění Covid. Bez testu nelze spolehlivě odlišit od jiných viroz.  Pokud máte příznaky respiračního onemocnění , zůstaňte doma a volejte do ordinace, domluvíme další postup. 


ONEMOCNÉNÍ Co 19 , IZOLACE

Pokud onemocníte,  uvádíme souhrnné doporučení pro léčbu Covid 19 v domácím prostředí.

Izolace se nařizuje na 7 dní od pozitivního testru.  Ukončuje se 7. den,  pokud jste 2 dny bez příznaků. Kontrolní PCR test se neprovádí. Pokud příznaky trvají, izolace se prodlužuje dle klinického stavu.

KARANTÉNA

Žádáme pacienty, kteří nemají žádné příznaky a byli v kontaktu s nemocným Covid 19 , aby vyčkali telefonátu z Hygienické stanice a nevolali k nám do ordinace. V těchto případech veškerá agenda ( neschopenky, PCR testy apod. ) spadá do kompetence Hygienických stanic  

Důležité odkazy:

Očkovací portál občana   ocko.uzis.cz

Web MInisterstva zdravotnictví  - aktuální opatření ke koronaviru  www.mzcr.cz

Informační linka ke koronaviru  1221

MUDr. Monika Horáková
 
Medeal s.r.o, IČ 014 02 536
Palackého 720/5, 110 00 Praha 1
  +420 222 928 304

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky